☆Lille my* Skrevet 8. februar 2008 #1 Skrevet 8. februar 2008 Hva synes dere om å ta seg noen glass vin når barna har lagt seg?
ayla05 Skrevet 8. februar 2008 #2 Skrevet 8. februar 2008 syns ikke det er så stort problem. hvis ungene sover og man klarer å passe på hvor mye man drikker. kjekt å ha litt voksenkos etter ungen (e) har lagt seg, ikke alltid like lett å få barnevakt hver gang man bare skal slappe av hjemme med et glass vin.
Gjest Skrevet 8. februar 2008 #4 Skrevet 8. februar 2008 Å drikke moderate mengder alkohol etter at barna er i seng, ser jeg ikke problemer med. Vi koser oss gjerne med noen pils en fredag kveld og skal det i kveld også. Har man derimot et problem med å begrense seg eller hvordan man oppfører seg, så blir det en annen debatt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå