Polina-pia Skrevet 8. februar 2008 #1 Skrevet 8. februar 2008 ...hvor lang avstand det må være mellom hjemmene til foreldrene for at den ene skal kunne regnes som enslig forsørger? Trodde det var fint at jeg fant leilighet nært barnefar, men nå har jeg hørt at det må være en viss avstand...?
Jentemamma-03&Guttemamma-07 Skrevet 8. februar 2008 #2 Skrevet 8. februar 2008 Kan ikke bo i samme hus/oppgang/blokk. Det er det jeg har hørt i hvertfall :-)
Polina-pia Skrevet 8. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 8. februar 2008 oki, det er det jeg håper på Det er bare i samme vei... Dumt hvist jeg ikke skulle kunne ta den leiligheta bare pga det.
Jentemamma-03&Guttemamma-07 Skrevet 8. februar 2008 #4 Skrevet 8. februar 2008 Skal nok gå fint det ja :-) Og må jo være utrolig kjekt og ha barnefar så nære :-D
Polina-pia Skrevet 8. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 8. februar 2008 Ja, jeg håper det:) Vi har hatt det veldig turbulent i 3 mndr. Han har vært utro flere ganger med en på jobben. Helt plutselig etter 3 fantastiske år...nå er han kjempeforvirret og vet ikke helt hva han vil...vet at han møter henne enda, så det blir nok aldri oss igjen, selv om han sier at han håper det...Så det blir nok tøft om jeg kommer til å se de sammen, jeg elsker han jo... Men ting blir vel bedre og for sønnen vår er jo dette kjempefint, sikkert lettvint for oss også Ikke meningen å skrive så mye, men jeg snakker hull i hodet på alle veninnene mine, he he:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå