Gå til innhold

Kan jeg gjør dette da?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ei jente på 5mnd. Når vi er ute og triller og er på bussen osv så begyner hun som regel og gråte. Og jeg kan ikke bare begynne og ta henne opp på bussen. Kan jeg legge ei pute opp i bagvognen hennes og støtte henne opp? Jeg prøvde dette engang og Jenta lyste virkelig opp og jeg fikk tid til og shoppe litt, slappe av, og virkelig nyyyte en tur i byen. Men er så usikker på om dette er så bra? Vart bare med den ene gangen :-(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det hadde jeg gjort....kanskje ikke så lenge av gangen...

Skrevet

Fysioterapeuten på helsestasjonen sa det var greit å gjøre det fra de begynner å "dra" seg oppover/fremover, men ikke så lenge om gangen før de kan sitte selv.

Skrevet

Ja hun sitter jo ikke heletiden, vi er jo på cafe osv og hun sover jo, men det er den stunden på bussen fks som jeg ikke kan begynne og ta henne opp :-/ Men da tror jeg at jeg skal prøve litt med pute jeg :-) Hun sitter stødig i spise stolen sin og vipper ikke til siden sånn hun gjorde før vi begynte og sette henne der. Hihi, tror jeg skal ta meg en tur til byen i dag jeg :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...