Gå til innhold

Hysteriet har tatt meg...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vaska dusjen i sted, med masse Jif skurekrem (bruker ikke sprayen fordi den vet jeg er litt usunn). Fikk litt hetta da jeg begynte å tenke på at jeg hadde "låst" meg inne i dusjen med all denne jifen og lukta. men det kan vel ikke være så farlig vel? Bare jeg som blei litt hysterisk her, fordi det blir så innestengt i dusjen. Håper noen kan berolige meg nå:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oi... :-) Det var jo også noe.. :-)

Skrevet

Den klarte jeg ikke tolke helt??:)

Skrevet

Sorry.. Ser jeg svarte på feil innlegg.. :-) Er ikke farlig å vaske nei.. Vaska flyttevask da jeg var høygravid, og det var ikke noe problem.. Bare unnga de aller sterkeste middelene.. Jif skurekrem er safe! :-)

Skrevet

neida,ingen fare,hadde vært annerledes om du hadde sittet timesvis i strekk og bare sniffet kjemikalier rett fra flaska,hehe. tenk ikke på det,er bare veldig kort tid og jif er ikke så sterk heller

Skrevet

Oki:) takk for svar. Nevnte det for gubben og han lo og sa du spiste jo ikke jifen da, og dessuten vasker du jo ikke hver dag heller...:) frekkasen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...