Cat78♥VerdensVakresteDatter♥ Skrevet 8. februar 2008 #2 Skrevet 8. februar 2008 Hadde det ikke vært for at jeg allerede er gift så skulle jeg gjordt det jeg;)
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2008 #3 Skrevet 8. februar 2008 Du Leonart. Når du blir så desp at du slenger ut slike invitasjoner på DIB, og enda til på KRANGLE! Har du prøvd kontaktannonse i lokalavisen? Eller en polsk avis kanskje? Der tror jeg det er mulig å få napp
Kludrepluten Skrevet 8. februar 2008 #4 Skrevet 8. februar 2008 Æsj, var da ikke meningen å havne som anonym da. Det var meg altså. Anonym 11.43
Super-Langbein Skrevet 8. februar 2008 #6 Skrevet 8. februar 2008 Hm, synes du ser ut som en forstokket blekfis!
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2008 #8 Skrevet 8. februar 2008 du ser en smule kald ut på det bildet. Er du er kald person???
Gjest Skrevet 8. februar 2008 #9 Skrevet 8. februar 2008 Mannen min sier det er greit, om han får alle bryllupsgavene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå