@Tula77@ har fått prinsen<3 Skrevet 7. februar 2008 #1 Skrevet 7. februar 2008 Har begynt så smått å tenke på ferieturen, men er helt tom for ideer, noen som har noen gode forslag?? Blir nok mest sannsynlig ferie her i Norge da, sørlandet og der omkring kanskje. Vet rett og slett ikke så alle gode forslag mottas med takk.
Karma! Skrevet 7. februar 2008 #2 Skrevet 7. februar 2008 vi skal- til danmark til dyreparken og til fjells på hotell weekend
Bøggly Skrevet 7. februar 2008 #3 Skrevet 7. februar 2008 Vi skal til Kypros, på fjellet (hytta uten strøm/vann), campingvogn i Sverige (heeeeerlig super-harry) og til Sandefjord. Anbefaler Dyreparken jeg da, dersom dere skal sørover!
Gjest Skrevet 7. februar 2008 #4 Skrevet 7. februar 2008 Deet blir nok en hyttetur eller to. Og muligens en tur til dyreparken med nevøen til sambo og barna våre i august, men det spørs om det blir noe i år da, blir kanskje litt stress med tre barn i 3-4 timer i bil når minste mann er alt fra 1 uke til 1 mnd:)
Potetstappe Skrevet 7. februar 2008 #5 Skrevet 7. februar 2008 Vi skal 14 dager på Anfi del mar på Gran Canaria. gleder meg som en unge:-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå