gravid70 Skrevet 7. februar 2008 #1 Skrevet 7. februar 2008 jeg er 38 år, og har vært samboer i 20 år. Ingen barn fra før, men nå har vi veldig lyst på. Har nettopp begynt å prøve. he he
Dotten Skrevet 7. februar 2008 #2 Skrevet 7. februar 2008 Masse lykke til Jeg er 36, men fyller 37 (hjelp) om et par måneder. Har ei snuppe på 2 år og en sambo på 12. året Vi jobber med nr. 2.... Har holdt på en stund, og håper det klaffer snart!
ca lykkelig Skrevet 8. februar 2008 #3 Skrevet 8. februar 2008 Hei og hå. Også jeg er 36 og blir 37 om kort tid. Har hatt samma samboer nå i 15 år, og vi har to gutter på 8 og 5 år. Har veldig lyst på en liten til. . . Er førskolelærer og jobber i staten med barn. Lykke til dere alle.
hemarit Skrevet 17. februar 2008 #4 Skrevet 17. februar 2008 Heisann.Jeg er 38 og har heldigvis en datter på 10 år.Vi prøvde aktivt i en periode når hun var ca 2,men jeg ble så stresset av prøvingen at jeg ikke orket mer.Har ikke brukt noen form for prevensjon i disse årene,men ingenting har skjedd.Fryktelig frustrerende.Mannen min vil ikke gå aktivt inn for å prøve(han synes vi er for gamle)men skjer det så er det selvfølgelig greit.Trodde faktisk jeg kunne være gravid nå,men tanta kom i dag tidlig 4 dager over tidenTenkte jeg skulle prøve selv om ikke mannen min er helt med på det da.Jeg vet jo når de riktige dagene er.Trodde jeg hadde forsonet meg med at vi bare skal ha ett barn men vet at innerst inne har jeg ikke det.Er vel redd for at det ikke skal bli flere,men det skader jo ikke å prøve.Skal kjøpe noen tester for å se om jeg har eggløsning i første omgang.Vurderer også å ta en tur til legen for å snakke litt.Ønsker alle her inne masse lykke til med prøvingen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå