Gå til innhold

hvor lenge ligger dere med nåler?(til de som har tatt modningsaku)


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg ligger vel ca 20-25 min hva med dere? har hatt 5 behandlinger men er bare moden ikke noe fødepuls enda, dere? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg lå vell i 15min tror jeg, kanskje kortere.

 

Skrevet

Jeg vurderer å begynne med dette nå.... Hvor mye betaler dere pr. gang, og er det vondt???

Skrevet

Jeg ligger i alle fall en halvtime, og betalte 350 nå sist, men det var med litt fotsoneterapi for bekkenløsning.

Gjest Orkideen - Høygravid
Skrevet

Jeg ligger en time hver gang. Jeg betaler 320 kroner pr behandling.

Jeg får modningsakkupunktur to ganger i uka.

Skrevet

oi såpass ja, hvor mange beh har du hartt orkideen da?

Skrevet

vært en gang. lå i 20 min med nåler i leggen, anklene, magen og hodet. kostet 400. mulig ekstra dyrt pga bærum....:-/

men akupunktur har absolutt noe for seg, så jeg punger ut

Skrevet

jepp d tenker jeg og! :)

Skrevet

Tror jeg ligger 20-30 minutt, pluss en samtale med akupunktøren før og etter. Synes det er så deilig å sitte der i helt ro i en liten halvtime :-). Skikkelig avspenning. Noen av nålene gjør jo litt vondt når de stikkes, men det går over med en gang. Betaler 300.

Skrevet

Er for tidlig med modning for meg, men har tatt og tar en del akupunktur pga kvalme og tidligere for andre ting.

 

Noen nåler er slik at de skal man ligge med, mens andre er punkt som bare skal aktiviseres en liten stund. Hvordan det er med modningsakupunkturen vet jeg ikke.

 

Jeg har fått høre av en akupunktør at noe mer en 20-30 min er ikke noe vits i med mindre man "aktiverer" nålene igjen. Det ser ut til at det også er praksis hos de to andre jeg har brukt.

 

Jeg betaler 300 kr gangen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...