ღprinsesse&prins&prinsesseღ Skrevet 5. februar 2008 #1 Skrevet 5. februar 2008 bruker libero vanligvis men nå siden de har forandret på den og den lekker tenkte jeg å prøve med pmpers. men jeg vet ikke hvilken jeg skal kjøpe for det finens både baby dray og active fit, hva er forskjellen?????? gutten min er 16 mnd og 12 kg hvilken burde jeg ta?
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 5. februar 2008 #2 Skrevet 5. februar 2008 Vi bruker active fit.. Synes de er mykere og bedre mtp bevegelse..
vilværeanonym Skrevet 5. februar 2008 #3 Skrevet 5. februar 2008 jeg har hele tiden brukt pampers active fit, er perfekt for gutten min. Han er nå 2 år, 13 kg og bruker nr 5 Bruker å kjøpe eske på rema 1000 med 2 pakker med bleier i til 70 kr, genialt
♥2 små gull♥ Skrevet 5. februar 2008 #4 Skrevet 5. februar 2008 Vi har alltid brukt pampers og vært veldig fornøyd med den. Jeg syntes ikke det er noe forskjell på de to du nevner, men vi bruker baby dry (er det ikke det den heter, den grønne...). Kjøper sånne to-pack som de selger, hvertfall på Rema. De er billigere enn active fit, og det er mange fler i hver pakke.
storebror og junibaby=) Skrevet 5. februar 2008 #5 Skrevet 5. februar 2008 Her elsker vi active fit bleiene=) men må bare prøve hva som passer dere best
ღprinsesse&prins&prinsesseღ Skrevet 5. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 5. februar 2008 hvilken størrelse burde jeg ta maxi 7-18 kg maxi plus 9-20 kg junior 12-25 kg
Lucie*OgGuttaBoys* Skrevet 5. februar 2008 #7 Skrevet 5. februar 2008 De grønne eskene koster 70,- de bruker vi.. De lilla eskene, active fit, koster 85,- Ville prøvd meg først på 9-20 kg, bedre at bleiene er litt for stor enn for små, er de for store så kan du prøve med hakket mindre neste gang...
♥2 små gull♥ Skrevet 5. februar 2008 #8 Skrevet 5. februar 2008 Min er ca. like gammel og like tung som din, og vi bruker den som heter nr. 5. Husker ikke fra og til kg. på den.
-mammsen-fikk tulle 060606 Skrevet 5. februar 2008 #9 Skrevet 5. februar 2008 Eg syns dei dry bleiene er stive eg så eg brukar bare active fit, har gjort det til begge to. Tulla mi bruker nr 5 nå, ho er 20mnd og ca 10kg, har bruka dei ei beite nå for ho fikk raude ringar rundt låra av nr 4. Kjøper også på Rema for der er det fleire bleier i pakka.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå