Gå til innhold

plutselig blir jeg uvell


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er i uke 16+2 nå.sleit veldig med kvalme fra uke 7-12.så blei det helt bra igjen.plutselig nå har jeg starta å bli litt uvell igjen.i går kasta jeg opp i bilen,over hele meg:-)stakars samboern som kjørte.blei plutselig uvell,og vi kjørte oppi byn.blei så lei meg.lenge siden sist sånt skjedde nå.forrige gang kjørte jeg aleine og da hadde jeg heldigvis en pose.hadde fått i meg et par knekkebrød,og dem kom jo da opp igjenl.er så redd jeg nå.for veit jo aldri når det kommer.ikke morro å stå å spy overallt.men,er ikke sånn vær dag.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Prøv Postafen, en morgen og en kveld. Dette er ikke uvanlig, mange holder omtrent på slik hele svangerskapet. Men er vist mer typisk blandt de som får jente.. =). Blir det får ille, kan du jo få hjelp hos legen.

Gjest Bjørnen Collargol*gravid*
Skrevet

Kan godt være at du har fått omgangssjuken! Har selv hatt 2 runder med omgangssjuken etter at kvalmen og oppkastet ga seg i uke 12 :-)

Skrevet

ja det kan jo være det også.må drikke litt cola på morran nå.det føles så godt.selv om det ikke er sunt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...