Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har erfaringer med tidlig UL på Volvat i Oslo?

 

Er selv 7+2 og kunne egentlig tenkt meg tidlig UL. har ikke hatt sa/ma før. dette er mitt første svangerskap.. men vil bare beroliges og se at alt er ok..

 

hva koster dette?

og er det noen risiko å gjennomføre tidlig ul?

hvor tidlig kan man gjøre det?

 

mange spm. på en gang dette ;-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei

Jeg har ingen erfaring med Volvat i Oslo, men var på Volvat på Hamar i går og fikk se et lite mirakel i magen min! Er 6+6 på vei dag. Det kostet på Hamar 835 kr før uke 11. Fikk da med en dvd med bilder på. Samme grunn som deg jeg dro så tidlig, Måtte liksom bare se at det var noen der! Har 2 barn fra før, og jeg har gjort dette med alle. Det er ingen risiko ved å gjøre det. Da jeg ringte ned fikk jeg høre at fra 6 og en halv til 7 uker kunne man se hjerte, og jeg var 6+5 i går, og så kjempegodt et lite hjerte slå! Anbefales hvis man er litt nervøs!

 

Lykke til!

Skrevet

Takk for svar! :-)

 

Jeg er ikke så innmari nervøs, men klarer liksom ikke glede meg nok..har ikke de mest utmerkede symptomene, så klarer ikke tro det er noe der.. Tenker med meg selv "at så lenge jeg ikke blør så skal jeg ikke bekymre meg" - men det er lettere sagt enn gjort.

 

Er jo i grunnen for godt til å være sant!

 

Finnes der andre i oslo som utfører det samme? Ligger det alltid på ca 1000kr.?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...