Gå til innhold

Kondylomer


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet et bra sted i Oslo hvor jeg kan fjerne kondylomer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mener at det er en slags kjønnssykdom/vorter. Det er dette viruset som gjør at vi jenter kan få celleforandring/kreft i livmorhalsen =/ Noen merker det, andre gjør det ikke.

Men vet ikke hvordan men behandler dem.... Eller hvor..

Skrevet

HI her:

 

Kondylomer er små vorter, som trives spesielt godt rundt analen. De verken klør eller svir, men er stygge. IKKE farlig for barnet!

 

Vanlig å få dersom man som jeg hadde vorter som barn. Jeg har prøvd forskjellige kremer, men det beste er laser/skalpell for meg. Men jeg vet ikke hvor i Oslo de er flinke til slikt?

Skrevet

heisann

 

jeg vet ikke akkurat hvor i oslo men gynikologisk poliklinikk i bergen gjør det i alle fall, med laser vel å merke... Må jo kanskje finnes noe sånt i Oslo også? jeg tror det er bare å ringe til legen din og få henvisning til gyn. pol. klinikk :) det var det jeg gjorde og måtte først inn til en vurderings time før jeg fikk lov å fjerne... men var bare 14 uker på vei da, vet ikke hvordan det er når du er kommet så langt..

 

jeg ville snakket med legen min :o) han/hun vet det sikkert...

 

sånn forresten så er det er forum som heter "kjønnsykdom" der finner du kanskje noen i samme situasjon :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...