Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #1 Skrevet 4. februar 2008 Nå har jeg endelig fått svar på hvordan man kan forskyve mensen ift. at jeg begynner i ny jobb neste måned(skrev nemlig et innlegg om dette tidligere i dag) Spm. er nå; noen som har erfaring med bruk av Primolut? Får man feks. noe hormonkrøll av dette, i de dagene som man egentlig skulle ha hatt mensen (Da er halve vitsen borte..) Anyone..?
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #2 Skrevet 4. februar 2008 hei! jeg har brukt primolut flere ganger, jeg har aldri hatt noen hormonkrøll eller noe av dem, men når den mens liknende blødningen kommer,( når jeg har sluttet med pillene)får jeg fryktelig vondt i magen de to første dagene. Jeg er vanligvis veldig plaget med mens smerter, og de smertene jeg får når jeg slutter med primolut er mye vondere en mens smertene som jeg bruker og ha....klarer ikke gjøre noe. Men tror det varierer mye fra person til person, for ei venninne får ikke noe vondt av og bruke primolut.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #3 Skrevet 4. februar 2008 Brukte det for noen år tilbake i forhold til en ferie, var ikke snakk om så mange dager å forsyve, men syns det funket greit. Hadde ikke noe humørsvingninger eller noe annet, ikke det jeg kan huske hvertfall... Funket bra for meg hvertfall:-)
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #4 Skrevet 4. februar 2008 Hei!Tusen takk for svar.Lest nå i felleskatalogen, kan ikke brukes ifm amming. Jeg ammer ennå, altså ingn primolut. Jaja.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #5 Skrevet 4. februar 2008 Kor får en tak i Primolut? Må en til lege?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå