Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #1 Skrevet 4. februar 2008 Nå er jeg over engstelig da. Sikkert mange som driver og fyller bensin og diesel og ellers jobber oppi mye stoffer når de er gravide. Men jeg har forsåvidt fått sambo til å fylle bensin på min bil frem til nå i dette svangerskapet, men i morgen må jeg visst kanskje gjøre det selv tror jeg. Tror ikke han skal til byen, så. Spør likevel jeg, selv om mange sikkert synes jeg er litt hysterisk. Er det farlig å stå der og fylle og puste inn denne lukta? Det er jo så mye jeg hører om er farlig osv. Er redd jeg rett og slett skal ha overhørt eller ikke fått med meg slike helt elementære ting som "alle andre vet" er farlig.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2008 #2 Skrevet 4. februar 2008 Det er ikke farlig å fylle bensin/disel. du står jo ikke rett over hullet og trekker inn osen akkuratt og du står jo ute og det er gjennomtrekk.. full på du med god samvittighet;)
Liagora med 2 jenter Skrevet 4. februar 2008 #3 Skrevet 4. februar 2008 Tror ikke du trenger å bekymre deg. Fyller diesel selv og det tror jeg nok de fleste gravide gjør.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå