Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 4. februar 2008 #1 Skrevet 4. februar 2008 hvertfall hvis du kjøper fra 7-18 kg. 80 øre billigere pr. bleie på rema,dette har jeg regnet på
RajaPia Skrevet 4. februar 2008 #2 Skrevet 4. februar 2008 Handler nesten alltid bleier på rema1000 etter jeg oppdaget de billige dobbeltpakkene. Handler av og til på bunnpris også , som tar 39 kr for Libero.
Herkules Skrevet 4. februar 2008 #3 Skrevet 4. februar 2008 Takk for tipset. Jeg lurte litt på å spørre her hovr de beste bleieprisene var. VI har brukt Lidl , men de har vist slutta med de bleiene vi brukte. Jeg handler helst ikke på rimi uansett. Rema derimot er jeg ofte.
Gjest Lille jenta mi Skrevet 4. februar 2008 #4 Skrevet 4. februar 2008 Vi kjøpte noen bleier på bunnpris...firtst price...de kostet bare 36 kroner tror jeg...for en stor pakke:-) Lidil har sluttet med Cien ja..men de nye er ganske gode de også, men Cien var best syntes vi da..
grå :) Skrevet 4. februar 2008 #5 Skrevet 4. februar 2008 synes de nye hos lidl var veldig stive jeg. ellers koster bleiene 10 kr mindre pr pk hos coop om man er medlem. handler bleier enten på rema eller coop vi nå
Ladybug~N&E Skrevet 4. februar 2008 #6 Skrevet 4. februar 2008 men rimi har jo bleie avtale på pampers? og bleiene på rimi og rema koster jo like mye. hvordan kan det være billigst på rema da? bleieavtale på dobbletpakn. også.
Gjest irismor Skrevet 4. februar 2008 #7 Skrevet 4. februar 2008 Lønner det seg ikke å kjøpe Libero på Kiwi?
-mammsen-fikk tulle 060606 Skrevet 4. februar 2008 #8 Skrevet 4. februar 2008 Nå har eg ikkje regna på dei pakkene rimi har. Men på rema så får du fleire bleier i pakka enn det er i vanlige pakker så da blir rema billigare pr bleie uten noko bleie avtale. Eg handlar bare på rema og har gjort det i mange år når eg oppdaga at det var dobbelpk der og at det var fleier bleier i pakka og billigare enhetspris.
Sessa ruger igjen... Skrevet 4. februar 2008 #9 Skrevet 4. februar 2008 Rimi har også dobbelt pakker som er med i bleieavtalen. Hva de koster aner jeg ikke, men jeg vil tro man sparer mer på bleieavtale på rimi enn uten på rema på disse dobbeltpakkene. Ellers så er prisforskjellen i overkant stor!
Den lille prinsesse Skrevet 4. februar 2008 #10 Skrevet 4. februar 2008 Vi handler på Rimi, der har de dobbelpakker ned til 2-6 kg. Bruker bleieavtalen og handler enkelt pakker til baby´n som er billigere enn 2-åringens bleier og den 4. gratis pakka som er en dobbel activ fit pakke nr 4 får vi gratis. Sparer endel på å gjøre det slik.
L-O-V-E&prinsen+spireimagen:) Skrevet 4. februar 2008 #11 Skrevet 4. februar 2008 kjøper vanligvis dobbel pkn på rema med pampers. Men så nå at rimi hadde bleieavtale på akkurat samme, så må sjekke ut prisen:))) hehe.. Sinnsykt stor forskjell altså... Coop tar 63 kr for pampers (vanlig pk) og rema ligger mellom 80-90 kr (om jeg ikke tar helt feil) for en dobbel pk- uansett billigere:)
Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 4. februar 2008 Forfatter #12 Skrevet 4. februar 2008 er pampers jeg snakker om ja. er flere bleier på rema i pakkene. å ja jeg vet man får en gratis av 4. å så har jeg regnet på hva som ble billigst. å det er 80 øre billigere pr. bleie på REMA men dere kan telle selv da om dere ikke stoler på utrekningen min:) Jeg kjøper pampers på REMA hvertfall tenke bareå tipse!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå