Loglady Skrevet 3. februar 2008 #1 Skrevet 3. februar 2008 "Hva slags kosedyr kan ikke barnet ditt kalre seg uten?". 28 svar på skravle. Altså, hva er greia? Hvorfor er dette spørsmålet, eller rettere sagt svarene, interessante for noen? På hvilken måte er det interessant? Hva får man ut av å vite dette? Jeg skjønner meg bare ikke på slike spørsmål, please explane anyone. Er det bare koooooooooooselig å snakke om? Det er noe veldig, veldig sært med skarvle.
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2008 #2 Skrevet 3. februar 2008 Og her var det uhyre mange skrivefeil....
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. februar 2008 Kan peke ut en trykkleif, kan du peke ut resten?
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 3. februar 2008 #4 Skrevet 3. februar 2008 Egentlig er det noe veldig, veldig søtt med skravle. Helt hverdagslige ting blir satt på dagsorden. Og jeg blir sååå glad for at det finnes noen som fortsatt lever i denne verden. Hvorfor skal man bli sett på som dum for å spørre/svare om/på kosedyr? Barna er deres verden, og godt er det! Svarene er nok interessante for den som legger inn innlegget, og spørsmålet er tydeligvis ganske interessant for mange iom at det har fått 28 svar og vel så det. Ja, hva får man ut av det? Glede, kanskje? Og, ja, det er nok koselig å snakke om.
Tommage♀♂ Skrevet 3. februar 2008 #5 Skrevet 3. februar 2008 Vel, jeg kunne fint spørre en venninne om barnet hennes har et favoritt-kjæledyr, og så sammeligne med mitt barn. Er det så uhyre sært da? Og hvorfor ikke spørre på skravle, er da helt normalt å skravle om barnas vaner/uvaner/liker/liker ikke osv. Hvis du først skal løpe inn på o'kule krangle for å disse skravlerne bør du kunne klare å lete opp et særere spørsmål enn det å dra frem;)
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2008 #6 Skrevet 3. februar 2008 kalre = klare explane = explain skarvle = skravle Ellers er vel dette et av disse " Er mitt barn/jeg normalt?"-spørsmålene. En måte å få bekreftet seg selv som god mor/far/forelder.
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #7 Skrevet 3. februar 2008 Jeg synes fortsatt det er sært, men kasnkje det er søtt, da. Jeg har bare problemer med å forstå interessen, og det må jeg vel ha lov til? Men sikkert mange som storkoser seg gjennom slike tråder: "Rotte, ja. Oi, en krokodille. Koseklut, hehe, en harepus, så søtt. En bamse, hihihihihi. Et tøypinsvin, åååååååååååå hælledussen så søtt.". It's just me.
Silja FullFres McQueen Skrevet 3. februar 2008 #8 Skrevet 3. februar 2008 Vel, det er fordi det er et spørsmål som ALLE kan svaret på... Det er jo svært få som gidder å lese gjennom alle svarene, men hvem bryr seg? Så lenge man kan svare selv så!
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #9 Skrevet 3. februar 2008 Hæ? I forhold til skravlerne er jeg ikke normal, så det er ikke noe jeg lurer på eller behøver å få bekreftet eller avkreftet. Og hva er relevansen til god mor / far ? Jeg synes bare spørsmålet er uinteressant og litt teit. Ække verre enn det. Er det ikke lov å krangle på krangle uten at man lider av mindreverdighetskomplekser eller verre diagnoser?
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 3. februar 2008 #10 Skrevet 3. februar 2008 På en eller annen måte vekket det spørsmålet interessen din.
Solskinnsjenta Skrevet 3. februar 2008 #11 Skrevet 3. februar 2008 HAHAHAHAHAHA. Godt du tar det til deg, Kuk-Jon. Men jeg mente at "kosedyr-spørsmålet" var et bekreftelsesspørsmål, ikke ditt "er ikke dette teit"-inlegg. Hvis du lider av mindreverdigheskompleks er nok ikke dette riktig side for deg. Hvis ikke, kjør på
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #12 Skrevet 3. februar 2008 Og svaret på hvorfor har jeg vel allerede gitt.
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #13 Skrevet 3. februar 2008 Ok, my mistake : ) Men du, er jeg en dårlig forelder når ungen min har en frosk som kosedyr? Lurer fælt.
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 3. februar 2008 #14 Skrevet 3. februar 2008 Ja, du har det. Og jeg aner at det svært maskuline og "harde" nicket ditt ikke står i stil med eieren:)
Solskinnsjenta Skrevet 3. februar 2008 #16 Skrevet 3. februar 2008 En frosk? Blir ikke det litt vått og klissete? Ja,ja så lenge det ikke er padde, for de er giftige.
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #17 Skrevet 3. februar 2008 Kuk-Jon er han som ble mobbet ut fra et nettforum for menn, fordi han var så slem og sa mange fæle ting. Mannfolka samlet seg for å få ham ut. "Rekk opp hånda alle de som ikke vil ha Kuk-Jon her inne!", skrev de. Og alle stemte i. De følte seg så såret og tråkket på av Kuk-Jon hele tiden. Så her er jeg.
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 3. februar 2008 #18 Skrevet 3. februar 2008 Det sier jo sitt når snek deg ut med halen mellom beina.
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #19 Skrevet 3. februar 2008 Snek meg ut, du liksom. Jeg ble kastet ut på hue og ræva. Bare fordi jeg sa til en fyr at jeg syntes han var teit som ikke ammet.
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 3. februar 2008 #20 Skrevet 3. februar 2008 Det går ikke an å fysisk bli kastet på hue og ræva ut fra et nettforum. Og du, men skal ikke kødde med menn og amming..
Loglady Skrevet 3. februar 2008 Forfatter #21 Skrevet 3. februar 2008 Gjett om jeg har skjønt det, da. Ble skikkelig lynsjestemning der inne. en fyr skulle til og med melde meg til moderator, fordi jeg sa at han burde prøvd litt hardere. "Jamen, jeg har bare ikke melk", påsto han. Ha! Sier'em alle. "Dårligste unskyldningen jeg har hørt", skrev jeg. Han ble dritsur.
Frk. frustrert med alle de små Skrevet 3. februar 2008 #22 Skrevet 3. februar 2008 Helt sikkert! Som sagt, man skal ikke kødde med menn og amming.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå