Heaven har født::) Skrevet 3. februar 2008 #1 Skrevet 3. februar 2008 I en tråd på lørdag så du at det ville bli ett barn til på oss. Ser du når dette blir, og eventuelt kjønn? Og ikke minst o, det blir en normal fødsel da, til nå har jeg en tvillingfødsel og en sete fødsel:) Har ikke noe å si egentlig om det blir sete eller hodeleie, bare nysgjerrig:) 280672
Gjest Skrevet 4. februar 2008 #2 Skrevet 4. februar 2008 Hei! Ja, jeg ser en helt normal fødsel jeg;) Og at det går ganske fort, 7 timer fra første rie.. kanskje 8 timer. Ser graviditet dette året skjønner du, men prøver dere nå?
Heaven har født::) Skrevet 4. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. februar 2008 Hei igjen:) Nei vi prøver ikke nå. Har spiral,men mye problemer med den. Skulle egentlig fjerne den forrige uke,men fikk litt panikk så jeg dro ikke. Men tror nok den må bort, for jeg sliter så med den. oj oj, i år ja. blir spennende:)
Gjest Skrevet 4. februar 2008 #4 Skrevet 4. februar 2008 Ja, hehe;) Jeg fikk ikke følelsen av dere prøvde, derfor jeg ikke forstod helt hvorfor jeg fikk opp graviditet i år.. Den spiraler skal du ta bort.. du får det myyyye bedre etterpå. Ubehagelig å gjøre sånt, men jeg hadde ikke tvilt altså mann deg opp og får den fjernet!
Gjest Skrevet 4. februar 2008 #5 Skrevet 4. februar 2008 Har to nick forresten;) En jeg bruker på skravle og ellers og klarsynten som jeg bruker her inne;)
Heaven har født::) Skrevet 4. februar 2008 Forfatter #6 Skrevet 4. februar 2008 Jepp jeg får gjøre det da, er jo bare ubehag med den likevel. Tipper jeg blir gravid fort da, for mannen min er laget av noe veldig fruktbart tror jeg:)
Gjest Skrevet 4. februar 2008 #7 Skrevet 4. februar 2008 Oi, der var det mange skriveleifer..haha;) Sånn går det når jeg er sliten:)
Heaven har født::) Skrevet 4. februar 2008 Forfatter #8 Skrevet 4. februar 2008 Tusen tusen takk igjen. Veldig takknemlig:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå