rosemor*endelig*mamma*igjen Skrevet 3. februar 2008 #1 Skrevet 3. februar 2008 Nå er jeg i uke 37, og det var så trangt for gifteringen at jeg nesten ikke fikk den av! Andre som må gi avkall på ringer? Det er litt trist, da!
Gjest Skrevet 3. februar 2008 #2 Skrevet 3. februar 2008 Nå er det forlovelsesring jeg går med, men min er i ferd med å falle av, for mine fingre har bare blitt tynnere... Ja, ja... Så lenge de passer etterhvert igjen! )
mamiladi Skrevet 3. februar 2008 #3 Skrevet 3. februar 2008 Ja, jeg måtte ta av gifteringen i uke 30. Jeg fikk rett og slett utslett rundt ringfingen fordi den var trang. Men den er like fin å ha i kjede rundt halsen da :-) Håper fingrene krymper etter fødselen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå