Gjest stockholms tjej Skrevet 3. februar 2008 #1 Skrevet 3. februar 2008 jeg er 12 uker på vei nå...undrara bara hur stor den er nå...=) kommer ikke in "min side" å lese om de
grysom Knut-Elias og lillebror Skrevet 3. februar 2008 #3 Skrevet 3. februar 2008 Din svangerskapsuke: 13 Det lille fosteret veier nå ca. 30 g og er ca 9cm lang.Nå har livmoren blitt omtrent så stor som en knyttneve, når det ikke er flerlinger. Hos noen kan man nå begynne å kjenne livmoren rett over bekkenbenet når hun ligger på ryggen. Dette gjelder særlig flergangsfødende
Gjest Bjørnen Collargol*gravid* Skrevet 3. februar 2008 #4 Skrevet 3. februar 2008 Du kan forresten gå inn på den linken som heter fra uke til uke. Den ligger i menyen på venstre side, orange farve :-)
Gjest stockholms tjej Skrevet 3. februar 2008 #5 Skrevet 3. februar 2008 okej=) takk for svar=) va stor lillen har blivit nå=)
Gjest Bjørnen Collargol*gravid* Skrevet 3. februar 2008 #6 Skrevet 3. februar 2008 Tror egentlig du skal lese en uke tidligere. I følge Ullevål var jeg 12+2 når målene var 7,7 cm og i følge den boken jeg fikk av legen så står det på 12 uker at crl er 52mm og veier 10-20 g :-)
Gjest stockholms tjej Skrevet 3. februar 2008 #7 Skrevet 3. februar 2008 okej=) takk for at du tog dig tid å svare=)
Malin&TE Skrevet 3. februar 2008 #9 Skrevet 3. februar 2008 Jeg var på UL for 3 dager siden å var jeg akkurat 12 uker på vei, og da var den lille 5 cm Å det sa legen at var helt normalt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå