titti1983 Skrevet 2. februar 2008 #1 Skrevet 2. februar 2008 Jeg er 160 og veier 73 kg. Håper å være nede i ca 60 kg før jeg gifter meg i august. Begynner med trening igjen på mandag (tulla er nå 8 uker gammel). Dette er vel et realistisk mål? Hvis noen har gode råd til hvordan jeg blir kvitt "muffinstoppene" mine etter graviditeten er jeg takknemmelig for svar=)
titti1983 Skrevet 2. februar 2008 Forfatter #2 Skrevet 2. februar 2008 Ingen som tror dette går eller
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 2. februar 2008 #3 Skrevet 2. februar 2008 jo jeg tror det går. alt går om man vil. og det er ganske normalt og gå ned mye når man har født. mitt beste tips er og amm. amm til du spyr det er helt genialt!
~sjiraff~ Skrevet 2. februar 2008 #4 Skrevet 2. februar 2008 13 kg på 6-7 mnd er absolutt realistisk! Spis sunt og tren regelmessig. Skei ut bare en gang i blant (noen anbefaler en "spise" dag i uka for å få fortgang på forbrenningen). Jeg klarer ikke å gå ned uten litt motivasjon så for meg var vgs vektklubb helt gull!
titti1983 Skrevet 2. februar 2008 Forfatter #5 Skrevet 2. februar 2008 Å kunne velge den brudekjolen man vil, og ikke den som passer er en veldig god motivasjon Men skjønner hva du mener. Vurderer Grethe Rode el, også for å få inn gode matvaner som kan videreføres til tulla!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå