Gjest Skrevet 2. februar 2008 #1 Skrevet 2. februar 2008 Når avtar det?, husker ikke fra sist. det er jo 6 år siden sist jeg gikk gravid. Er i uke 12-13. (noe i mellom der)
monilu- Har født Skrevet 2. februar 2008 #2 Skrevet 2. februar 2008 Bruker vel vanligvis å gi seg etter de første 3 månedene, men sånn har det ikke vært til meg. Er trøtt enda jeg. Er 21 uker i dag.
Gjest Skrevet 2. februar 2008 #3 Skrevet 2. februar 2008 Trøtt er blitt mellomnavnet mitt:) Men har faktisk merka denne veka at det har begynt å avta. Er begynt på veke 24 i dag:) MEn merker at eg blir fort sliten når eg overanstrenger meg... men men, står på og tar ein blund inni mellom:) Lykke til!
Gjest Skrevet 2. februar 2008 #4 Skrevet 2. februar 2008 Var på skitur i 2 og en halv time i dag ,svimte av på sofaen når jeg kom hjem. Har et veldig aktivt liv med trening, men herregud jeg blir jo helt utslitt av noe men skal bli kvikk av.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå