~\/ero~ Skrevet 2. februar 2008 #1 Skrevet 2. februar 2008 lurer på når jeg blir gravid igjen.. kjønn og antall barn totalt:) evt annet som måtte dukke opp Håper du har tid til å se på meg.. setter pris på hvis du svare:) jeg:19.11.87 sambo:12.03.87
Gjest Skrevet 2. februar 2008 #2 Skrevet 2. februar 2008 Du blir gravid igjen;) men klarer ikke se om det er i 08 eller 09;) tror 09 mest! Ser et hus jeg;) Ser mye kjærlighet mellom deg og han. ta vare på hverandre og ikke vær så nøye på småting som irriterer... vet det kan være vanskelig...hehe;)
~\/ero~ Skrevet 2. februar 2008 Forfatter #3 Skrevet 2. februar 2008 Takk for svar:) Har planer om å prøve igjen i 09, men vet ikke om vi klarer å vente så lenge:p Har hels lyst på en til nå.. Ble glad for at du ser hus.. Vi har planer om å flytte.. Besteforeldrene mine har to hus, hvor de leier ut det ene.. Vi har fått tilbud om å flytte inne dit etterhvert. Men de vil ikke kaste ut leieboeren siden det er en venn av familien. Men vi har veldig lyst til å flytte dit når det blir ledig. Er litt snakk om at vi kan få kjøpe igjen huset. Så kanskje det er det du får inn:) Jeg og sambo elsker hverandre veldig masse, men som du sier så henger vi oss opp alt for mye i småting. Glemmer liksom å vise hverandre hva vi føler av og til.. Men skal ta til meg rådet ditt:) Må takk for svar nok en gang:) Synes du er flink!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå