Gjest Skrevet 2. februar 2008 #1 Skrevet 2. februar 2008 Fikk en liten gutt 15.januar, og har drøyd til nå med å gå ut med han. Har bare vært på et par korte bilturer. Men nå har jeg så fryktelig lyst på en liten trilletur, kjenner jeg blir småsprø av å bare være inne. Lurte på om noen vet hvor lenge de anbefaler å vente, eventuellt hvor lenge dere ventet? Han blir tre uker på tirsdag, og her jeg bor er det rundt 2 minusgrader.
1 høne i haneflokken-født Skrevet 2. februar 2008 #2 Skrevet 2. februar 2008 ja det hadde jeg gjordt, kle godt på han og pass på at vinden ikke kommer ned i vogna, kos deg på tur du, trenger jo ikke være ute i timevis hehe god tur
Meg og mini med ny spire :) Skrevet 2. februar 2008 #3 Skrevet 2. februar 2008 ja, jeg hadde bare evt tatt myggnettingen foran vogna, hvis det blåser eller er veeldig kaldt.. vi var ute ganske kjapt, men da var det ganske mildt ute da..
Poteto Skrevet 2. februar 2008 #4 Skrevet 2. februar 2008 viss du ikke har vognpose så legg eit ullpledd eller noe annet varmt nederst i vogna...
d",)~^~^~ Skrevet 2. februar 2008 #5 Skrevet 2. februar 2008 Hallo!!!! Myggnetting???? Hva skal det være godt for? Minste vår er født i januar, og vi var ute og trillet tur da hun var 6 dager gammel :-) De ligger jo så lunt og godt nedi posen.
Groosalugg Skrevet 2. februar 2008 #6 Skrevet 2. februar 2008 Trenger da ikke å vente vel... Du pakker babyen ned i en voksepose e.l så tar dere en trilletur.
temi & keli Skrevet 2. februar 2008 #7 Skrevet 2. februar 2008 Vi var ute samme dag som vi kom hjem, vi.. Vesla var tre dager.. -og etter det kan vi vel telle på ei hånd de dagene vi ikke har vært ute i løpet av de siste to åra.. hehe Frisk luft i lungene - motto nok for meg )
PlinkiPlonk Skrevet 2. februar 2008 #8 Skrevet 2. februar 2008 Jeg gikk ut med begge mine når de var 5 dager gamle, og ei er født i mai og lillebror i april. De tar ingen skade av å trille en liten tur. De ligger jo varmt og godt i vogna si.
2 tette - med flette Skrevet 2. februar 2008 #9 Skrevet 2. februar 2008 Jeg fikk streng beskjed om å ikke gå ut hvertfall de 2 første ukene, kun til og fra bilen, men etter det hadde gått 2 uker kunne jeg godt gå på trilletur
3b@rnsmor-30* Skrevet 2. februar 2008 #10 Skrevet 2. februar 2008 jeg hadde fint gått ut jeg.. snuppa vår er født i februar, og det var kaldt.. menvi var ute på trilletur da hun var 1 uke vi.. de blir jo ikke kalde nedi ei vogn..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå