Gå til innhold

Ski og skisko til 2,5 åring?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om 25 er det minste de har i ski sko? Noen som har ski de kan anbefale? G-sport, Intersport, platou, eller sport 1 som er billigst/beste skipakka,

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lillegutt fikk seg ski i julegave (han er 2 år). Men det er ski som du bruker vanlige vintersko i. De kan reguleres og brukes over lenger tid. Ski som vokser med barnet;)

Skrevet

Det vil jeg ikke ha.Vanskeligere å lære seg å gå med den typen. Noen andre?

Skrevet

kjøp en rimelig pakke men ikke smørefrie, riktig smøring er et must for å få skiglede. Sørg for at skiene heller er for korte enn for lange- ungen skal vokse seg UT av skia ikke inn i dem. Sverger selv til lærsko på de minste, ekstra såle og plass til tykke sokker ! ungene leker i snøen med skoa like mye som de går de første årene ( iallefall frem til skolealder). Fjellgamasjer er greit å ha da ;-)

Fra skolealder av kombiski ( klassisk og skøyte ) dersom de har ønske og glede av å lære teknikk...

 

Gå i en sportsbutikk som har folk som "kan " ski så får du god hjelp, uavhengi av merke.

 

Lykke til !

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...