Anonym bruker Skrevet 1. februar 2008 #1 Skrevet 1. februar 2008 Er så rart for tiden..Er 14+o idag og kjenner med ikke så gravid...Frykter at fosteret er dødt og at jeg skal beg å blø snart...Er jo fortsatt trøtt og sliten og sånn, men føler meg så rar...Noen flere som føler/ har følt seg slik??
2+1=gøy* Skrevet 2. februar 2008 #2 Skrevet 2. februar 2008 Jeg har også følt det sånn, fra ca uke 9-18 har jeg ikke merka NOE til graviditeten. Det er helt vanlig, så ikke bruk tida på bekymringer, bare GLED DEG
Venter på sommer,sol og barn Skrevet 2. februar 2008 #3 Skrevet 2. februar 2008 Jeg har ikke hatt noen gravidfølelse i det hele tatt dette svangerskapet, og er i uke 13. Men det er nok ikke noe å bekymre seg for. Vær blad du er i god form ;0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå