Gå til innhold

Jeg er ikke klar!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sitter her og får plutselig en skikkelig ekkel følelse i kroppen...kald og varm om hverandre, og kvalm..og tenker.. jeg er ikke klar!! Jeg har ikke fått gjort ferdig det som skal være ferdig..soverommene er ikke ferdig oppusset, bilen som er solgt er ikke levert. Den nye bilen er ikke helt i stand ennå..alle barnemøblene står i gangen..tenk om noe skjer nå!! Det blir jo bare kaos.. nei..lille venn i magen..vent noen uker til:)

Puh.. måtte bare få det ut.. hjalp litt gjorde det og. Nå skal jeg jammen ta i ett tak her i dag og bli ferdig med iallefall littebitt:)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du blir klar! helt sikkert! om ikke med alt rundt deg så i det minste følelsesmessig. vi er godt laget sånn, kroppen sier i fra når den er klar. og tenk så deilig hvis noen andre måtte ordne alt hjemme og du bare kunne komme hjem til rent og pent og fixet hjem!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...