-Diddelidu- med spire!! Skrevet 31. januar 2008 #1 Skrevet 31. januar 2008 Skal på fest i morgen, og har tenkt til å helle alkoholfri vin i en vanlig vinflaske.. Er bare 6 uker på vei så vil ikke at noen skal vite det enda.. Så var jeg på polet i dag og kjøpte vin, og da jeg kom hjem såg jeg at det var 0,5 % alkohol i den... Jeg vet jo at det ikke er mye da.. Men allikevel..jeg liker ikke tanken på å drikke noe som helst med litt alkohol i!! Noen som har synspunkter på dette? Er 0,5 % ubetydelig lite, eller bør jeg ikke drikke det? Går det ikke an å få vin helt alkoholfri, er det derfor det er alkohol i den?? Håper noen kan svare meg, for jeg vet ikke om jeg skal drikke den eller ikke..
Gjest Skrevet 31. januar 2008 #2 Skrevet 31. januar 2008 Det er ubetydelig lite. Omtrent det samme som kefir og div andre syrnede produkter:)
-Diddelidu- med spire!! Skrevet 31. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 31. januar 2008 Tusen takk for svar, det var godt å høre! Og du er heeelt sikker på dette sant? Vil ikke gjøre noe feil nemlig..så jeg blir litt "hysterisk" hehe!
Kaluva Skrevet 31. januar 2008 #4 Skrevet 31. januar 2008 Helt sikker:) Ta det med ro og kos deg på festen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå