Sunniva78 har to små Skrevet 31. januar 2008 #1 Skrevet 31. januar 2008 Og hodet er festet, hvor raskt må man da på sykehuset? Mannen ringte nettopp, har fått spm om å dra på noe jobb-greier nesten 2 timer unna her vi bor i morra. Vi bor bare 10 min unna sykehuset. Jeg sa det var greit, for han kjører jo på rappen om det skulle bli noe. Men hvor raskt må jeg egentlig på sjekk dersom vannet skulle gå akkurat i morgen??
Lille`mor & lillebøll Skrevet 31. januar 2008 #2 Skrevet 31. januar 2008 Jeg fikk beskjed av jordmor på sykehuset at siden hode var festet kunne jeg bare slappe av og komme når jeg hadde fått skiftet klær evt tatt en dusj. Men flere av mine venner han fått beskjed at hodet er festet,men så var det ikke det allikevell.Veldig skummel sitvasjon!! Jeg komer til ogtreise bort med en gang,så er jeg i hvertfall på den sikkere siden:=)
Phantom´ Skrevet 31. januar 2008 #3 Skrevet 31. januar 2008 Om hodet er festet reiser man ikke til sykehuset før riene er godt i gang. Tror det skal mye til for at mannen din ikke skal rekke frem om fødselen skulle starte. Som regel starter jo noe rieaktivitet før vannet går (men ikke alltid) Hadde ikke vært redd for å sende min mann avgårde.
Sunniva78 har to små Skrevet 31. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 31. januar 2008 Ok, takk for svar. Det er rimelig sikkert at hodet er festet her, både lege og jordmor har bekreftet at det sitter godt nedi bekkenet. Da satser vi på at det går greit i morra:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå