Gå til innhold

Fysio sier at tulla er tidlig ute for sin alder


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ble jo litt stolte her forleden da vi var på helsestasjonen med lille snupp på 4 mnd. Fysioterapeuten sa at snuppa var meget sterk i kroppen og tidlig ute for alderen. Blant annet det at hun tar tak i tærne sine og spiser på dem er visst tidlig for en på 4 mnd. Hun var også kjempeflink til å ligge på magen sa fysio, holder hodet høyt oppe og klarer å ta leker foran seg mens hun ligger. Og da hun ikke hadde lyst å ligge mer så bare rullet hun seg over på ryggen helt selv. Hun klarer også å flytte en leke fra den ene hånda til den andre, noe som også var veldig bra.

Hun er min første, så jeg var ikke så "inne i det" med hva de skal kunne til forskjellig alder. Ble overrasket og glad for å høre at hun ligger så bra an!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ååå så flink hun er da!!! :) du har god grunn til å være stolt:) skal på 4 mnd kontroll neste uke med tulla mi, gleder meg til å se og høre hvordan hun ligger ann:)

Skrevet

oj så arti..:D ja dette har du jo god grunn til og være stolt av! er jo alltid godt og høre at alt er bra

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...