bambolina Skrevet 30. januar 2008 #1 Skrevet 30. januar 2008 Jenten min får en porsjon med risgrøt for fire mnd på morgenen. Var på butikken i sted å kjøpte maisgrøt også den for fire mnd. Må jeg gi den gradvis eller kan jeg kjøre på med full porsjon. Tenkte på samme tid istedet for risgrøten når denne er tom?
Poteto Skrevet 30. januar 2008 #2 Skrevet 30. januar 2008 eg pleier å bare gi som normalt.. liker hun det ikke så kjøper eg en ny.. men liker hun det, så er det bare til å fortsette som om det var risgrøt..
ifie Skrevet 30. januar 2008 #3 Skrevet 30. januar 2008 Jeg tror du kan gi som normalt, men jeg ville gitt første porsjon på dagtid, sånn at jeg kunne fulgt med i tilfelle hun skulle reagere på noe. Vet ikke om det er noe å reagere på i 4mnd-grøten, jeg, men just in case, liksom
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå