Anonym bruker Skrevet 30. januar 2008 #1 Skrevet 30. januar 2008 har siste dagene hatt mensmurringer, stikking nederst i magen og i skjeden og noe nedpress følelse som har kommet og gått. i går og i dag har det kommet ut store seige klumper med slim (helt blankt med litt hvite striper i). jeg er 30 uker i dag og føler meg som en idiot nå når jeg er tredjegangs og ikke husker en døyt om hva som er normalt eller ikke på denne tiden i svangerskapet... noen som kan svare? velger å være anonym denne gangen
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2008 #3 Skrevet 30. januar 2008 syns det høres litt tidlig ut - det skader ikke å ta en telefon til noen som vet?
Filippa K Skrevet 30. januar 2008 #4 Skrevet 30. januar 2008 Slimproppen min gikk i uke 34. Er andregangs. JM sa det var litt tidlig, men ikke unormalt. Hadde heller ikke blodspor. Er visst sånn at det gjerne er blank når man ikke er moden.Kan dannes en ny slimpropp når den går så tidlig, og det trenger ikke ha noe å si for fødetidspunkt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå