murmelmamma Skrevet 30. januar 2008 #1 Skrevet 30. januar 2008 I forrige uke hadde mannen lungebetennelse.....gutten høy feber og halsbetennelse..og omgangsjuke...jenta hadde høy feber.....I helgen var alle de tre også syke... Mandag var jenta hjemme fordi hun fortsatt hadde litt feber... sendte henne i barnehagen på tirsdag...de ringte fordi hun var så pjusk...og i dag spyr hun igjen...heldigvis er mannen på beina..og gutten i barnehagen...men HERREGUD så lei jeg er av sykdom..og det teite er at jeg begynte i ny jobb på mandag..og allerede i dag så må jeg være hjemme med sykt barn.! GRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...jaja
Gjest Skrevet 30. januar 2008 #2 Skrevet 30. januar 2008 Huff, skjønner godt dere er lei, ja. God bedring til dere. Husk at de bør være hjemme 48 timer etter siste sykdomstegn (etter omgangssyke) før de går i barnehage igjen. Ikke lett å være vekke når man nettopp har begynt i ny jobb.
bambi på isen Skrevet 30. januar 2008 #3 Skrevet 30. januar 2008 Forstår godt at du er lei!! Vi har ogås vært inni en sykdoms periode her!! Begynte i begynnelsen av desember med omgansyken, de 4 andre i familien fikk det, jeg slapp unna, minste snuppa var syk i 2 uker!! Hadde en frisk jul, sendte dem i barnehagen 2 januar, når vi skulle legge snuppa på kvelden så vi vannkoppene!! Hjemme 1 uke til!!!!!!!!!! Onsdag i forrige uke (jeg var på husmor ferie) måtte mannen hente minste snuppa i barnehagen pga diare og oppkast, første dag i barnehagen igjen idag!!! Nå syns jeg det er nok!!!!!!! Eldstemann går rundt med vond hals, så jeg er "redd" han også blir syk nå!!! God bedring til dere:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå