Graciegirl Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Hei, har prøvd å kikke etter modne foreldre på Facebook. Har nettopp begynt å bruke fjesboka - og er litt hekta. Skummelt, skummelt. Finnes det ei gruppe på fjesboka?
Attpåklatten :-)™ Skrevet 29. januar 2008 #2 Skrevet 29. januar 2008 Tror ikke det er laget noen gruppe for dib modne ihvertfall! Men flere som er inne på facebook da:-) Jeg må bare innrømme at int har dabbet litt av etterhvert......ble liksom litt mye greier som ikke jeg orket bruke tiden min på.... Hyggeligere å leke her inne da!
Karomamma Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Nei, har ikke sett noen egen gruppe for "oss" (men har ikke søkt heller, da...) Det er flere herfra som er på Facebook. Jeg logger meg på et par ganger i uka. Jeg må innrømme at det var gøyere i begynnelsen Send meg en PM med det ånklie navnet ditt, så kan vi bli venner hvis du vil
Graciegirl Skrevet 29. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 29. januar 2008 Hei Karomamma, da har du fått PM! Har tatt av helt med fjesboka i kveld! Godt det trolig dabber av etterhvert!
Karomamma Skrevet 29. januar 2008 #5 Skrevet 29. januar 2008 Nå har jeg "spurt" deg!! Husker dere vi skulle "spørre" om å bli sammen i gamle dager? He he he.... Jeg har en kompis som er samboer med ei som han møtte igjen på et ungdomsskolejubileum for noen år siden. Han hadde nok fortrengt deg, men hun mente at han hadde fått en kamerat til å spørre henne for seg i 6. klasse, men da hadde hun sagt nei. Hahahahaha!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå