Gjest Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 har brukket ankelen..og har termin om 4 uker.gipsen(som veier et tonn og er opp til kneet)skal være på i 6 uker.ikke kan jeg trå på benet. jeg er så redd for fødselen nå..hvordan skal jeg bære meg selv med krykker når jeg får rier..uff.håper jeg får masse hjelp og de tar hensyn til mitt vonde ben når jeg ligger der. plutselig er alt så vanskelig.. har bare lyst til å grine
Gjest Skrevet 29. januar 2008 #2 Skrevet 29. januar 2008 Har selv hatt brudd, og etter fire uker var det ikke snakk om hverken smerter lenger, eller at jeg ikke kunne stå på benet. Så det ville jeg tatt med ro. Dessuten kan du jo sjekke ut alternative fødestillinger, ikke alle stillinger krever at du står på benet... Du får helt sikkert masse støtte fra de som jobber på føden, de tar helt sikkert hensyn til at foten din ikke er i orden.
Anonym bruker Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Hm... forstår dilemmaet ditt og redselen din. Snakk med jordmor/legen din. Føden. Kan jo hende de har mange og gode råd.
Anonym bruker Skrevet 30. januar 2008 #5 Skrevet 30. januar 2008 men når vardet du ble gipsa?får håpe du går litt "over" tida da, så du er så bra som mulig. det må jobaregå bra lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå