Gjest Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Har nettopp dusjet.... å da har jeg barbert meg på alle plass... men fytti så vanskelig det er å komme til nå... oooffff.... blir sikkert siste gang jeg kommer til under der ja.... hehe.... litt vittig au )
Kakebakesøte Skrevet 29. januar 2008 #2 Skrevet 29. januar 2008 Hehe, velkommen i klubben. Måtte gi opp for en god stund siden jeg også. Det er stor forskjell fra forrige gang da jeg kom til med høvelen helt frem til jeg fødte. "Drømme tilbake".
Tausa♡Noah&Jessica Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Ja,uff og uff....skulle tru en var ferdig og springe 10000 meter etter litt hårfjærning,det beste er en krakk og ett speil har jeg funnet ut;)) gleder meg viiiiiirkelig til og få kroppen min tilbake...ahh,skal bli deilig og ikke føle seg konstant stappafull i magen,og kunne igge på rygg og mage....løøøøøvlig=))) hihi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå