dritgrei hei hei! Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Jeg er jo ikke så god til å skrive lister sånn ellers, men i dag trengte vi det, og den ble 2,5 A4 side ha ha ha ha ha heng i dritgreipappa, for jeg klarer bare litt :-) Men det blir fint!
dritgrei hei hei! Skrevet 29. januar 2008 Forfatter #2 Skrevet 29. januar 2008 men sannheten er vel at jeg er gift med en sakte og møysommelig fyr.... fader altså, er det noen som kan dra å kjøpe skøyter til dritgreigutten???
Tiggywinkle Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 He, he det er jeg også, så jeg vet hvordan du har det. Skal ting bli tatt her er det som regel jeg som setter i gang.....og da kan det gjerne kome en kommentar som "nå syns jeg det går litt fort unna her"......hjelpes:-)
dritgrei hei hei! Skrevet 29. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 29. januar 2008 Ha ha ha ha ha det ler jeg av, det er sånn det er. Nå har jo ikke vi vært gift særlig lenge så verken han eller jeg har helt humor på det, men det kommer nok for han er fryktelig fin når han holder på... og han gjør alle de tunge tingene, og jeg elsker han høyt høyt, skulle bare ønske han rydda fort :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå