Gå til innhold

Herregud, rare kvinnemennesket...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun var utro med eksen min da vi var sammen.. De ble sammen en kort periode før han angret seg... Da var jeg bare glad jeg ble kvitt dritten, for å si det mildt.Vi var sammen noen år.

Hun har en merksnodig oppfatning av at jeg er interessert i å være venn med henne.. ?? Nå la hun meg til som venn på facebook, jeg husket ærlig talt ikke hvem dama var. Før hun begynner å kjatre og mase.

 

Også sender hun meg en melding om at hun synes sønnen min ligner på eksen "vår"... Og synes det er rart! Mulig å være så frekk ah?!

Skriver tilbake at jeg ikke har sett han på mange år. Og da skriver hun at han hadde snakket med henne, og holdt kontakten med henne osv osv. At hun skal være med i film osv.

Like I care!

Hvordan sletter man venner på facebook egentlig?

I

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Står nederst i "rammen" for den aktuelle vennen, mener jeg. Delete as friend.

 

 

Hadde deleted henne, ja, Ett trykk og vekk med 'a :-D

Skrevet

Haha! For en patetisk dame! Når du går over vennelista di står det remove as friend på siden.

Skrevet

Står også heeelt nederst på profilsiden hennes , venstre side

Skrevet

Ok, tusen hjertelig..

Skrevet

*grøss*

 

Også hadde jeg sperret profilen for alt og alle som IKKE er på vennelista. Vekk med dyret!

Skrevet

Jepp! Husk at hvis du svarer på melding på facebook, er profilen din åpen i en mnd hvis du ikke har fikset det på privacy!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...