Bomsedeisi Skrevet 29. januar 2008 #1 Skrevet 29. januar 2008 Jeg har et barn på snart 3 år og lurer på hvor lenge man bruker denne str. på dynen? Hva er deres erfaring?
Brummeline3barnsmor Skrevet 29. januar 2008 #2 Skrevet 29. januar 2008 Til du ser den er for liten...
isprinsessan Skrevet 29. januar 2008 #3 Skrevet 29. januar 2008 Jeg byttet til stor dyne den vinteren han var 2 1/2 år. Da merket jeg meg at han hele tiden sparket bort, eller den bare "datt" av kroppen hans. Han ble selvfölgelig kald, selv med pysj. Den store dyna holdt seg mer på plass, merket at han syntes det var koselig med den store dyna også. Må legge til at vi samtidig byttet til en antikk utdragsseng med litt kanter på siden så han ikke kunne trille ut. Da var det mer plass til en sånn dyne også.
lali Skrevet 29. januar 2008 #4 Skrevet 29. januar 2008 me bruke denne dyna enda til jenta på 3 år 3mnd. hu kjem til å få stor dyne når babyen ikke skal bruke babydyna lengre. for har ikke den dyna i str 80 X100. Rekner med at det blir ei stund til jaffal.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå