Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 28. januar 2008 #1 Skrevet 28. januar 2008 Lurer på om det er noen som har erfaring med baby på 3,5 mndr som har slimhoste og litt surkling i brystet...? Jeg føler ikke at det er noe å gå til legen med, for hun har ikke feber, og allmenntilstanden er bra.. Hun fullammes.. Burde jeg la en lege lytte på henne?
SuperGlad Skrevet 28. januar 2008 #2 Skrevet 28. januar 2008 jeg ville dratt på sjekk. Gutten min hadde nettopp rs-viruset, 3,5 mnd gammel. God almenntilstand men hostet sinnsykt mye. Fikk beskjed av legen at det var veldig mye rs-virus nå for tiden. Er ikke noe å gjøre med viruset da, men man må passe på siden formen kan endres ganske fort.
solastråler Skrevet 28. januar 2008 #3 Skrevet 28. januar 2008 Du må neste se det ann, vist hun plages av det kan du jo snakke med de. Trenger ikke å dra til legen, en telefon samtale og råd er lov det også!
cecemor Skrevet 28. januar 2008 #4 Skrevet 28. januar 2008 Ja det synes jeg du skal gjøre. Det er bedre å gå en gang for mye. Jentene mine har hatt stygg hoste, og naboen min som er lege var inne å lyttet på hun yngste ( 5 mnd). Hun sa at det er så fort gjordt at disse små får lungebetennelse. Lykke til.
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 28. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 28. januar 2008 Takk for svar. Tar og ringer legen i morgen og hører om han vil ha henne inn og lytte på henne... Livredd for RS-virus... Superglad: Hvordan var formen på barnet ditt da det hadde RS? Måtte dere på sykehus? Hvor lenge varte det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå