Gjest Skrevet 28. januar 2008 #1 Skrevet 28. januar 2008 hvordan finne ut når eggløsning er? sluttet på p-piller i mars 2007, og han enda ikke blitt gravid(vi har ikke prøvd heller, men vi har nå hatt sex i alle desse mnd) var til GU nå i januar, og han mente jeg kansje ikke hadde eggløsning.. hva tror dere? har en syklus som varierer frå 28 dager til 34 dager.. hvordan finne eggløsning? vart litt langt dette men hadde vert hyggeleg om noen tok seg tid til å svare:)
tesseliten Skrevet 28. januar 2008 #2 Skrevet 28. januar 2008 Kjøp sånn eggløsnings tester, de er helt geniale, og da finner man det ut fort også men bruk morgen urin hver gang:)
Sivert Skrevet 28. januar 2008 #3 Skrevet 28. januar 2008 Det er veldig enkelt å finne ut når du har eggløsning De aller fleste har eggløsning 14 dager før mensen setter inn. Men hvis du kikker inn på www.billige-teste.dk, så får du kjøpt veldig billige eggløsningstester. Det har ikke noe å si om du bruker morgenurin eller ikke. De testene kan tas når som helst på døgnet. )
Gjest Skrevet 28. januar 2008 #4 Skrevet 28. januar 2008 det er ikke andre metoder som går ann å bruke da? blir jo dyrt i lengden da, og viss jeg ikke har eggløsning i de hele tatt så er de jo ingen vits:p men hvilken dag skal jeg bjynne å teste da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå