Mrs. Bouquet Skrevet 27. januar 2008 #1 Skrevet 27. januar 2008 Selv er jeg avhengig av å barbere meg annen hver dag, legger, under armene og.... ellers føler jeg meg sjuskete pluss at det stikker med små hårstubber. Vet at flere kun barberer seg i sommerhalvåret, men syns dere i så fall ikke at det stikker/klør mens hårene vokser ut igjen.
Mille** Skrevet 27. januar 2008 #2 Skrevet 27. januar 2008 Barberer meg like ofte som du, til nøds kan jeg drøye en ekstra dag hvis jeg har tidligvakt 3 dager på rad. Da gidder jeg ikke bruke tid på barbering i dusjen på morningen. ;o)
Heaven har født::) Skrevet 27. januar 2008 #3 Skrevet 27. januar 2008 fjernes regelmessig her, føler meg møkkete ellers.
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #4 Skrevet 27. januar 2008 Jeg er nøye jeg også med kroppshår. Men det fordi jeg syns det er lite lekkert med hårete legger, armhuler og bush nedentil hehe... Så vil jeg gjerne at samboer skal slippe å stikke seg på leggene mine når vi legger oss
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå