Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

ver det deg mon tro? hehe husker jeg skrev at jordmor mente at babyen min avr så liten, hun kunne visst kjenne det i magen..*ler* så skrev du at de kunne ta feil..og jooda Ulrik var jo 4448g og 53 cm..hehe :) ikke helt peiling nei

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg fikk høre det samme hos jordmor..." Her er det sååå god plass inni, du får nok en liten gutt, kanskje blir han rundt 3 kg, men ikke mer". Bølla mi kom ut og var nesten 4, ikke så digert egentlig, men litt mer enn jeg hadde forberedt meg på:)

Skrevet

ja det var det hun sa her også..her er det good plass..hehe

Skrevet

Ja, var sikkert meg ;-)

Hun sa det begge gangene, og mine gutter var 4650g og 4780g...

 

Glad jeg ikke skal ha flere ;-)

Skrevet

Hva kommer det av da? Er vi digre innvendig eller noe? For jeg er liksom ikke store dama...

Skrevet

Hmm aner ikke..Men jeg la kun på meg 7 kg. Morkaken veide 1 kg. Jeg revnet ikke eller måtte ikke sy heldigvis. Jordmor sa jeg hadde en flott kropp..hehe flott vev sa hun ;)

Skrevet

Jeg la på meg 12... Revnet fra a til å omtrent:D. Men fikk høre at jeg var skapt til å føde:)

Skrevet

Ikke godt å si ;-) Kanskje vi mangler noen vitale organer? He he...

 

Jeg hadde gigantisk mage sist gang! Gikk 11 dager over, så jeg fatter ikke at hun kunne tro han var rundt 3,5 kg... Hun har ca 35 års erfaring også, så det er snålt.

 

Morkaken ha vært ca 900 g hos meg begge gangene også. Sydde noen pyntesting, men lite i forhold til at begge hadde hodeomkrets på 39 cm :-S

Skrevet

39??? Holy crap, Spetakkel, du må være verdens mest tøyelige:)) Min var "bare" 37.

Skrevet

Au au... Orker ikke tenke på hvordan det så ut da de kom ut ;-) He he.

 

Minste hadde i tillegg nesen i sky.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...