Gjest irismor Skrevet 27. januar 2008 #1 Skrevet 27. januar 2008 Eller sprø er jeg vel ;-) Men jeg har fått "propp" i øret. Har prøvd det meste men får den ikke vekk. Trenger noen gode råd får å få den vekk. Jeg hører min egen puls i øret. Blir gal av å ikke høre godt på begge ørene :-(
~sjiraff~ Skrevet 27. januar 2008 #2 Skrevet 27. januar 2008 Gjespe er mitt beste råd men det har du kanskje prvød?
Gjest irismor Skrevet 27. januar 2008 #3 Skrevet 27. januar 2008 Jeg har prøvd gjesping, holde for nesa og blåse ut trykket og riste på huet til hjernen detter ut =) Ingenting som hjelper.
Gjest irismor Skrevet 27. januar 2008 #5 Skrevet 27. januar 2008 Det har jeg ikke prøvd, men det skal jeg prøve med en gang =) Takk for tipset.
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #7 Skrevet 27. januar 2008 Tar gjerne en stund før det hjelper. Men her pleier det å hjelpe
Gjest irismor Skrevet 27. januar 2008 #8 Skrevet 27. januar 2008 Da prøver jeg ihjen og venter å ser om det skjer noe. Blir gal av å ikke bli kvitt proppen i øret =)
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #9 Skrevet 27. januar 2008 I løpet av kvelden vil du nok høre knrrrrkkspraaaak og så er proppen vekk :-)
Puppeguri m/ 2 små dramaqueens Skrevet 27. januar 2008 #10 Skrevet 27. januar 2008 d kan verr d er tett pga. ørevoks:P da kan du ta deg en tur til legekontor å få spylt ut dritten:P Ekkelt og kansje litt ubehaglelig i det, det står på.. men da får man ut evt. det som tetter ... Og som lager en propp:) Ellers er det kun tips som de andre har nevnt her ovenfor.. Gjespe og holde for nesen og blåse...=/ Lykke til! Vet hvor irriterende d er...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå