Gjest Skrevet 27. januar 2008 #1 Skrevet 27. januar 2008 Har nå K810 - men skal ha en ny telefon når jeg bytter abonnement. Noen anbefalinger ?' Trenger ikke musikk eller andre fancy ting på telefonen.....Men god batterikapasitet og lagringskapasitet er viktig.
Mamma+2 Skrevet 27. januar 2008 #2 Skrevet 27. januar 2008 Jeg ville valgt den nye K850 som de har. Det er jo mye fancy på de fleste ..men veldig bra kamera på denne og det er det som jeg setter høyest i og med at det er jo ikke alltid man har med seg vanlig kamera aller steder...men mobilen er stort sett med. Stadig noen morsomme situasjoner der man har lyst til å forevige sine små..... Jeg skal bytte til denne telefonen til sommeren når jeg skal skifte iallefall
-oOOOStorken AirlineOOOo- Skrevet 27. januar 2008 #3 Skrevet 27. januar 2008 sambo har en k850i, mye feil med software'n på disse tlf, så skal du ha deg en slik anbefaler jeg deg å opptadere den med en ang du får den=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå