Prins&Prinsessa Skrevet 27. januar 2008 #1 Skrevet 27. januar 2008 Helst nettside om mulig. Men bor like utefor bergen. Noen forslag?
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #2 Skrevet 27. januar 2008 Lurer meg på om ikke Diva kjolebutikken på Os har preggis kjoler. Dem har jo helt sinnsykt med kjoler, til en billig penge Dem har samme butikk på Lagunen, men den er liten dermed lite utvalg. http://www.divakjoler.no/ Det er bedre å besøke butikken, da dem har sinnsykt mye der. Kanskje du kan ringe å høre om dem har preggis kjoler
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #3 Skrevet 27. januar 2008 Hehehe, sjekka profilen din nå og du bor jo på Os Regner da med at du har sjekka divakjoler? Og dem har ikke preggiskjoler? Jeg trenger det til bryllup....
Prins&Prinsessa Skrevet 27. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 27. januar 2008 De har brude preggis kjoler da. Men kan ikke komme på ball i brudekjole ;p Men se http://www.divakjoler.no/dress.php?dress_id=515&category_id=14 og http://www.divakjoler.no/dress.php?dress_id=513&category_id=14
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #5 Skrevet 27. januar 2008 Hmmmm..... går jo an å bruke de kjolene da Ikke for min del som skal i bryllup. Er vel en regel der at man ikke skal gå selv i hvitt i bryllup?
Jenny-penny Skrevet 27. januar 2008 #7 Skrevet 27. januar 2008 Det ligger jo en del Risøe butikker rundt bergens området. vi har en lang ballkjole som man godt kan være gravid i:o)
FrøkenSprøken Skrevet 27. januar 2008 #8 Skrevet 27. januar 2008 Den første. Uten tvil!!!! Men går det ikke an å kjøpe en vanlig kjole med empireliv da? Eller er du høygravid når dere skal på ball? (Hvorfor skal dere på ball forresten? Trodde det bare var kongelige som dro på ball for tiden jeg...)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå