Cat.68 Skrevet 27. januar 2008 #1 Skrevet 27. januar 2008 Du som er så flink å stille diagnoser etter å se på magen til folk. Du tenker ikke et øyeblikk på at du dummer deg loddrett ut?. Du motsiser totalt det erfarne kirurger sier. Det gjør meg vondt å se noen dumme seg ut slik.?? Vet du hva ,ei av de som leder Pilates/spining og basicstep timene her har måttet gjennomgå samme operasjon. Fordi hun var overvektig?? Nope, fordi hun var utrent? Neppe. Men fordi fettforklet ikke lot gjøre noe med!!!
Gjest LindeOgWill Skrevet 27. januar 2008 #2 Skrevet 27. januar 2008 Sa ikke at alle som opererte seg hadde et overvektsproblem, men at jeg synes det blir for lett for overvektige å bare operere i histen og pisten. Jeg kan umulig vite at du har trent for å fjerne fettet du spiste på deg, når alt jeg ser er "Se den nye magen" og "gleder meg til nye pupper". Og jeg stiller ikke diagnoser, men det var desverre ikke så vanskelig å se at du var selvforskyldt i magefettet du fikk operert bort. Du liker deg selv nå og det er flott, men du kan ikke forvente at alle skal applaudere deg. Du legger ut bilder og er flink til å reklamere for din nye kropp, så litt pepper må du tåle. Det er et åpent forum og alle får svare. Jeg har rett på min mening og du har rett på din. Og det at jeg ikke støtter deg 100% grunnet mitt personlige syn på ting betyr ikke at jeg "driter meg loddrett ut". Sånn, det var den eneste kommentaren jeg hadde, dette orker jeg ikke å diskurete ytterligere. Vi blir ikke enige uansett vet du.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2008 #3 Skrevet 27. januar 2008 Hmmmm høres faktisk ut som LindeOgwill har en medfødt hjerneskade som tydelig kommer frem her!! Du må være det mest fantasiløse krypet som har beveget seg her inne på kranglesiden utenom ett par anonyme som popper opp en gang i mellom!! Alderen din tatt i betraktning, så bør du jaggu prøve å komme deg i puberteten før du hamrer løs på damene her inne:-) Slike obsternassige fjortisberter som ikke har fått gress rundt høna eller som kun har kunnskap på naturfag som minner om pensum fra 6 klasse, burde vært utestengt til de kunne bevise at de var dugelig til noe annet enn rødsprengte kvisesvar og prepubertial Ponniklubbfakta omkring viktige tema her inne:-) Cat er den dama, så du bør ligge unna henne lille venn!!! Dessuten så gleder jeg meg til å sjekke spretten i de nye puppene hennes!!! Du er bare sur for at puppene dine ikke er vokst frem ennå... Kom heller tilbake om et par tre år når du har fått litt mer visdom i det lille hodet ditt lille venn:-)
Gjest LindeOgWill Skrevet 27. januar 2008 #4 Skrevet 27. januar 2008 Au, "lille venn". Den var ny. Det er et krangleforum, ikke skravle. Ta meg nær av deg kan jeg gjøre når du kommer med noe som har med saken å gjøre. Alderen min har ingen relevans for temaet, doktor.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2008 #5 Skrevet 27. januar 2008 Jo lille venn!! Du lider av en uhelbredelig mammadaltsyndrom i det svaret du lirer fra deg!! Alderen din er litt for lav til å si at du har stemmerett her inne, da vi har en opplest og vedtatt paragref 14 her inne som sier at Unge mødre på 18 år er uansvarlig som får barn før de har gjort ferdig studier og fått litt mer visdom mellom ørene!! Alle kan legge foten til siden å bli gravid vennen, men her inne så regnes dere for kun ubetydelig vommfyll for oss drevne i gamet!! Jeg vet du kommer til å løpe ned til mamma og fortelle hvor ekkel den mannen på kranglesiden er mot deg, men ta heller å klem noen kviser i kveld nå lille venn, så vi andre får litt arbeidsro:-)
Gjest LindeOgWill Skrevet 27. januar 2008 #6 Skrevet 27. januar 2008 Så bra at jeg ikke er 18 lengre da.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2008 #7 Skrevet 27. januar 2008 Har ikke sagt det heller, men du svarer som du kun er 9 og jeg tipper du blir en verdig Rimiansatt eller en notorissk sosialklient resten av livet pga din udugelighet:-)
Gjest LindeOgWill Skrevet 27. januar 2008 #8 Skrevet 27. januar 2008 Godt gjettet, så bare pass deg neste gang du kommer innom Ica i Åre.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2008 #9 Skrevet 27. januar 2008 Ica???? kun minstepensjonister og undersubsidierte bønder som handler på slike lavprissjapper når de er på fleskeutfart til Sverige:-) Her gjelder nok bare kvalitet og skikkelige varer vennen, så du bør nok finne deg en annen arbeidsplass enn Ica Åre, hvis det skal være håp for deg å treffe meg:-)
Gjest LindeOgWill Skrevet 27. januar 2008 #10 Skrevet 27. januar 2008 "Vennen" ?. Du som er såpass voksen bør vel vite at kvinner kun bruker hersketeknikker når de føler seg små og tilintetgjort. Game over.
Cat.68 Skrevet 27. januar 2008 Forfatter #12 Skrevet 27. januar 2008 Og der igjen viser du jo til din uvitenhet, inlegg 17;42. Pådet første bildet viser meg da jeg er ferdig slanket og fått innvilget operasjon. Bildene etter at jeg er operert har jeg kun gått ned , 2 kilo og det er vel nærmest det fettforkleet var på.Mao ser du at jeg ikke hadde overvekt før operasjon ,men løst mageskinn. Du sier også "Jeg kan umulig vite at du har trent for å fjerne fettet du spiste på deg, når alt jeg ser er "Se den nye magen" og "gleder meg til nye pupper". NETOPP, Er det ikke rimelig lite oppegåede å dra alle mennesker over en kam.?? Jeg har trent og slanket meg aktivt får å nå dit jeg er idag, og før å få bevilget operasjon.(NOE SOM ALDELES IKKE ER ENKELT Å FÅ INNVILGET) Når jeg skriver at jeg gleder meg til nye pupper og at er glad i magen min er vel ikke det akkurar så rart. Med ekstrem kløe og eksem under magefolden (som ble 100 ganger verre etter sist keisersnitt) og en byst som er så tung at jeg har kroniske merter i nakke og skuldre Så er det INGEN OVERDRIFT å si at man gleder seg!!! Jeg mener ikke at noen skal hole med meg 100% Finnes mange som av sine grunner avskyr kosmetisk kirurgi, men skal man ørst vare imot det bør man i det minste stille med bite litt kunnskap rundt temaet. Når jeg mener du driter deg ut mener jeg ikke du gjør det utifra din "personlige åsikt", men pga at din personlige åsikt er mangelful på ren fakta!!!
Gjest Skrevet 27. januar 2008 #13 Skrevet 27. januar 2008 det der "vennen, lille venn, ok vennen, ser deg senere vennen" det blir litt mye for min smak... "vennen" i slutten av hver eneste setning er vell å overdrive en smule.. *pjuk*
Gjest LindeOgWill Skrevet 27. januar 2008 #14 Skrevet 27. januar 2008 Jeg vet hvorfor mange oprererer, men hvordan i all verden skal jeg vite at du har hatt plager da? Jeg kjenner mange som har store mager og store bryster men som ikke plages. Det er måten du vinkler det på. Hadde du bare sagt "Endelig fikk jeg tatt bort store deler av brystene mine som ha plaget meg store deler av mitt voksne liv" hadde det vært mye enklere å glede seg med deg.
Cat.68 Skrevet 27. januar 2008 Forfatter #15 Skrevet 27. januar 2008 Hvis du hadde lest inleggene mine fra tidligere elelr de som står nå orntlig ,så hadde du fått med deg det. Ergo er det lurt å vite fakta FØR man konkluderer med det ene eller det andre!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå