Gjest Skrevet 26. januar 2008 #1 Skrevet 26. januar 2008 Jeg er bare nysgjerrig på dette. Syns det virker som de fleste enten har stebarn, og så en eller flere barn med ny samboer, eller at begge har barn fra før, og at man i tillegg har barn sammen. Selv har jeg kun en stesønn på 5 år som jeg har kjent siden han var 2 år og 9 mnd. Veldig spent på hvordan livet blir med eget/egne barn i tillegg.
ana baroma Skrevet 26. januar 2008 #2 Skrevet 26. januar 2008 Jeg har akkurat fått en datter (5 mnd), og her ble ikke overgangen så stor som jeg hadde trodd. Iallefall ikke enda:) Det er koselig når storebror kommer, og jeg er ikke mindre glad i stesønnen selv om vi har fått ei lita ei. Det er bare å begynne å glede seg egentlig. Dersom man har det greit fra før, så blir det bare bedre med egne unger er min erfaring:)
Gjest Skrevet 26. januar 2008 #3 Skrevet 26. januar 2008 Ja, forholdet mitt til min stesønn er egentlig kjempebra! Han bor fast hos oss, så han blir jo en viktig del av babyens liv - når den tid kommer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå