Gå til innhold

Dere som legger barna deres sent...


Anbefalte innlegg

Skrevet

...når og hvor lenge har de dupper på kvelden? Og sover de da ute, dersom de er vant til å gjøre det på dagen?

Jeg har en liten på 5 måneder, som våkner tidligere og tidligere, men han er stuptrøtt klokka seks på kvelden, og skikkelig klar for senga... Nå har han begynt å våkne rundt fem på morgenen, lys våken! Bare lurer på om det er lurt å prøve å utsette natta litt, og heller innføre en eller to ekstra små dupper på kvelden???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

datteren min er 2 mnd.. vil ha fast ligge tid kl 7-8. men har samme prob. her.. stup trøtt i 6 tiden.. jeg begynnte med og prøve og få henne til og sove en halv time - time i fem tiden... det virker veldig bra her=) lykke til

Skrevet

Sofie legger seg mellom 2 og 23.. Hun har ofte en lengre lur fra ca 1530 og da gjerne alt fra 2-3 timer hvor hun sover ute. Da sover hun en lur på rundt 30 min rundt kl 2030 inne i vuggen i stua. Så er det leking, mat og natten. Noen ganger blir den lengre luren tidligere og da sover hun to korte lurer før natten.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...