Anonym bruker Skrevet 25. januar 2008 #1 Skrevet 25. januar 2008 Har vært kjempekvalm frem til uke 20.Bra til nå, men nå er jeg kvalm igjen er 29 uker nå.Er det mulig??????????
Gjest mphs Skrevet 25. januar 2008 #2 Skrevet 25. januar 2008 Ja det er mulig. Sist var jeg kvalm til uke 24, hadde ett opphold på 8 uker og så kom det igjen. Denne gangen har jeg hyperemis hele tiden, er nå i uke 32.
trebarnsmamma? Skrevet 25. januar 2008 #3 Skrevet 25. januar 2008 Jeg har hyperemesis som mphs, ser vi faktisk også er omtrent nøyaktig like langt på vei mphs! :-D Hadde også hyperemesis hele veien sist svangerskap. Det er ikke uvanlig for de som får en "pause" i kvalmen at den returnerer på slutten pga at det er så mye som legger press på magen og lukkemuskelen opp til halsen (refluxen).
hormonia&alienimagen <3 Skrevet 25. januar 2008 #4 Skrevet 25. januar 2008 Jeg har vært dårlig i en uke,fikk helvetes influensan nå. begynnte å bli bra i går, men nå får jeg plutselig kvalme og svimmelhets anfall og jeg har de siste tre dagene begynnt å få ordentlig kynnere og..... =0( trur ikke det er noe farlig, men jeg vil gjerne bli frisk igjen.orker ikke være syk de siste 3 mnd.(er i uke 26 nå)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå