Sommerfulgen Skrevet 25. januar 2008 #1 Skrevet 25. januar 2008 Endelig!! Var på sykehuset i dag for å få hormoner, og da tok legen en ul samtidig, siden han ikke så noe på onsdag. Jammen så han ikke vårt lille nurk. Det var 1,4 mm med et flott bankende hjerte. Utrolig hva de kan se på ultralyd. God helg jenter )
*Super*Mamman* Skrevet 25. januar 2008 #2 Skrevet 25. januar 2008 Så deilig da:) Da er det bare å kose seg med den voksende magen:) Masse lykke til videre! God helg:)
Canutte Skrevet 25. januar 2008 #3 Skrevet 25. januar 2008 Hei! Så kjekt for deg å få se dette da! Kan jeg spørre deg hvor langt du er på veg? Skal ha tidlig ul jeg også.. Kos deg videre med spiren:-)
Happiness fødte 16.9 :) Skrevet 25. januar 2008 #4 Skrevet 25. januar 2008 Å kjempe koselig Har så lyst på tidlig ul jeg og
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå